SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Bellona Ukrayna Pazarında

Ukrayna'daki fabrikasında üretime başlayan Türk mobilya şirketi Bellona Ukrayna, ülkenin en kaliteli üreticileri arasına girdi. Ukrayna'nın bağımsızlığının 21. yıldönümü münasebetiyle Ukrayna Cumhurbaşkanlığı himayesinde 14-17 Ağustos 2012 tarihleri arasında gerçeklen 'Renkli Ukrayna' adlı fuarda, Ukrayna devleti ülkedeki yerli ve yabancı en iyi üreticilere ödüller verildi. 
 
Kurulan bir devlet komisyonu tarafından ülkedeki bütün ürünlerin incelediği yarışmanın ödülleri Sosyal Politikalardan Sorumlu Başbakan Yardımcısı Sergey Tigipko'nun da katıldığı 'Renkli Ukrayna' fuarında hak sahiplerine teslim edildi. Bellona tarafından Ukrayna'da üretilen; metal karkaslı kanepe Ekol, bazalı yatak modeli Active ve yaylı Stressfree yataklar kendi kategorisinde ülkenin en iyi yerli ürün ödülünü aldı. 
 
Devlet komisyonu tarafından verilen ödül Bellona Ukrayna Genel Müdürü Mustafa Karamemiş'e takdim edildi. Mustafa Karamemiş Cihan Haber Ajansı'na yaptığı özel açıklamada; "Ukrayna'da fabrika kurmamızın önemli sebeplerinden bir tanesi Ukrayna halkına estetik ve kaliteli mobilyayı sunmaktı. Ülke bölgesel pazardan bir tanesi, Türkiye ile Ukrayna arasının coğrafi yakınlığı ticaretin gelişmesinde önemli rol oynuyor. 2011 yılı başında Ukrayna'da yatırım kararı aldık. Bir yıl gibi kısa bir sürede üretime başladık şimdi ülkede en çok tercih edilen mobilya markası haline geldik. Ukrayna'daki yetkililerden böyle anlamlı bir ödülü aldığımız için mutluyum." dedi. 
 
BELLONA 2013 SONUNA KADAR 200 SATIŞ NOKTASI HEDEFLİYOR 
 
Üretim kapasitesini artırma, pazarlama ve mağazacılık faaliyetlerine ağırlık verdiklerini belirten Mustafa Karamemiş başta başkent Kiev olmak üzere; Kırım Özerk Cumhuriyeti, Odesa, Harkiv, Donetsk, Zaporoj, Herson, Nikolayev ve Vinnitsa gibi bölgelerde 44 mağaza açtıklarını belirtti. 
 
Ukraynalıları estetik kaliteli mobilya ile buluşturma amacı ile yola çıktıklarına vurgu yapan Mustafa Karamemiş, Bellona'nın 2012 sonunda 80 satış noktası ve 2013 sonu hedefinin ise 200 satış noktası sayısına ulaşmak olduğunu söyledi. 
 
Şirketinin, yazılı, görsel ve açık hava reklamlarıyla tanıtım atağına hazırlandığını aktaran Karamemiş, Eylül ve Aralık ayında Ukrayna'da mobilya konusunda televizyon reklamlarına başlayacaklarını ifade etti. 


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Bellona Ukrayna Pazarında