SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Türk mobilya firmaları Avustralya Fuarında

Türk mobilya firmaları Avustralya'nın en büyük fuarlarından birisi olarak kabul edilen Melbourne Furnitex fuarına katıldı. Türkiye'den ithal ettikleri duvar mobilyaları ile katılan Avustralyalı Türk girişimciler, mobilyalara gösterilen ilgiden oldukça memnun. 
 
İthalatçı firma yetkilisi Utku Dönger AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'de üretilen duvar yataklarını Avustralya'ya ithal ettiklerini, evlerinde yer sıkıntısı çekenler için tasarlanan bu modellerin fuarda oldukça yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Dönger ''Bizim mobilyalarımız yerleri kısıtlı olan insanlar için kullanılan mobilyalar. Çünkü kapandığı zaman dolap görünümünde, açıldığı zaman ise yatak olabilen mobilyalar olduğu için genellikle dar alanlara pratik çözümlerde bu mobilyalar kullanılabilir'' dedi. 
 
Dönger, fuardaki tek duvar yatakları sistemini segileyen şirketin kendileri olduğunu, bundan dolayı ürünlerine gösterilen ilginin de yoğun olduğunu sözlerine ekledi. 


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Türk mobilya firmaları Avustralya Fuarında