SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Mobilya Okulu Kuruluyor

siteler mobilya okulu

Ülkemizdeki en büyük toplu mobilya üretim merkezlerinden bir tanesi olan siteler mobilya artık bir okul sahibi oluyor.Milli eğitim yetkilileri ve meslek odaları arasında yapılan görüşmeler sonrasında ankara sitelerde mobilya ishtisas meslek lisesi kurulması konusunda anlaşma sağlandı.
 
Siteler Mobilya Okulu Kuruluyor
 
Mobilya sektörünün ihtiyacı olan vasıflı ara elemanı yetiştirmek için kurulacak olan siteler mobilya meslek lisesinin 2013 yılı içinde eğitim vermeye başlayacağı bildirildi.
Yapılan görüşmelerde ankara siteler mobilya mağazalarının yoğun şekilde faaliyet gösterdiği bölgede kurulması planlanan  mobilya meslek lisesinin  yapılması konusunda meslek odaları ve il milli eğitim müdürlüğünün ortaklaşa bir çalışma yürüteceği bildirildi.
 
Meslek liselerinin ülke ekonomisinin büyümesine büyük katkısı olacağını söyleyen yetkililer uzun zamandır özlemini yaşadıkları siteler mobilya meslek lisesinin ülkemize ve şehrimize büyük faydalar sağlayacacığını  söylediler.
 
Mobilya meslek odaları yetkilileri okulun açılması için yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese Siteler mobilya esnafı adına teşekkürlerini ilettiler

 Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Mobilya Okulu Kuruluyor