SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Klasik Mobilya Satışları Patladı

Siteler Klasik Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Klasik mobilya satışları patladı. Son yıllarda ekranlarda gösterilen ve reyting rekorları kıran osmanlı dizileri klasik mobilya satışlarınıda artırdı. Osmanlı döneminin yaşam tarzını konu alan bu dizilerde kullanılan kıyafetler,takılar,perdeler ve diğer dekorasyon ürünleri büyük talep görüyor.
 
Klasik Mobilya Satışları Patladı
 
Mobilya sektörünün önemli markalarından birisi olan siteler mobilya genel müdürü konu ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede son 2 yılda klasik mobilya satışlarında yüzde 40 a varan artışlar olduğunu  ve klasik mobilyaya olan ilginin çığ gibi büyüdüğünü söyledi.Klasik mobilya modellerine olan ilginin sadece yurtiçi ile sınırlı olmadığını söyleyen yetkililer özellikle türk dizilerinin gösterildiği yabancı ülkelerdede klasik mobilya modellerine yoğun şekilde ilgi gösterildiğini belirttiler.
 
Dizilerdeki klasik mobilyaları beğenen müşterilerin günün modasından da vazgeçmek istemediklerinin altını çizen siteler mobilya genel müdürü, “ müşterilerimiz ihtişamlı 
klasik mobilyalar istiyor. Ama günümüz modern mobilyanın konforundan da vazgeçmek istemiyor. Siteler Mobilya olarak müşterilerimizin bu beklentilerini karşılayacak klasik ve modern unsurları bir arada barındıran tasarımlar üretiyoruz” dedi.
 
Sadece klasik yemek odası, klasik yatak odası, koltuk takımı gibi standart mobilyalar değil, avize, halı, tablo gibi birçok eşyanın satışlarında dizilerin etkisini olduğu söylendi.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Klasik Mobilya Satışları Patladı