SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ünlülerin Tercihi Ankara Mobilya

Ünlülerin Tercihi Ankara Mobilyası

Siteler Ankara bünyesinde hizmet veren Ankara Mobilya, kendi tasarımı olan özgün koleksiyonlarının yanı sıra müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre de özel üretim yapan bir firmadır.
Mustafa Yılmaz; firmanın dünden bugüne hikayesini kısaca şöyle anlatıyor: “Bu işe Ankara’da 1985 yılında Moda Mobilya olarak başladık. Moda Mobilya bir ortaklık firmasıydı. 2000 yılında ortaklıklar bittikten sonra yine Klasik Mobilya olarak 2006 yılına kadar devam ettik.Daha sonra bunun bir alternatifi olarak kendimiz Ankara Mobilya’yı oluşturduk.”
Müşteriye sunulan tüm ürünlerin üretimi Ankara Mobilya’ya aittir. Yemek odaları, yatak odaları, TV üniteleri tümü firma mimarlarının çizdiği özel koleksiyonlardır. Üretimle ilgili altyapısı çok kuvvetli olan ve yurtdışına da satış yapan Ankara Mobilya, evlerin ölçüsüne ve kişilerin yaşam tarzına göre de ürünleri şekillendirebiliyor. Firma, standart ürünleri yanında bu ürünleri beğenen müşterilerin evinin ölçüsünü de alarak kendi istedikleri şekilde de uyarlayabiliyor.Ankara Mobilya bünyesindeki iki mimar eşliğinde müşteri isteğine göre ölçü alınıp imalat yapılıyor.
Mustafa Yılmaz, bu dönemde en çok talip gören ürünler ile ilgili şu bilgiyi veriyor: “Bu aralar en çok köşe koltuk takımları ve TV üniteleri satıyoruz. Tabi TV üniteleri çok kapsamlı olarak kullanılabiliyor. Mesela dar olan evlerde masa sandalye aldıktan sonra bir konsol almadan işimizi nasıl çözeriz diye müşteri ihtiyacına göre TV üniteleri de üretiyoruz.”
Firma yurt dışı pazarlara da hizmet veriyor. Azerbaycan ağırlıklı olarak çalışan Ankara Mobilya İran ve Irak’la da çalışıyor. . Kriz öncesi ise Suriye ve Libya da bu ülkelere dahildi.
Ankara Mobilya, özel koleksiyonlarıyla ve özel üretimleriyle ünlü isimlerin de tercihi oluyor.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Ünlülerin Tercihi Ankara Mobilya