SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Ankara Mobilya Markası Oluyor

siteler ankara mobilya marka oluyor

Siteler mobilyanın markalaşma çabasıyla ilgili olarak Ankara Mobilya genel müdürü Mustafa Yılmaz, mobilyada “korsan” ürünlerin satışa çıkarılmasını önlemek ve vatandaşların kandırılmasının önüne geçmek için “Siteler Mobilya” markası çatısı altında toplanacaklarını, kullanacakları logonun patentini alma çalışmalarına başladıklarını bildirdi.

Başkan Yılmaz, siteler mobilya ile ilgili yaptığı açıklamada, 2012'nin mobilya sektörü için orta ivmeli bir yıl olduğunu ama gelecek yılın daha iyi geçeceğini öngördüklerini söyledi. Mustafa Yılmaz, yapacakları mobilya kampanyaları ile yeni mobilya modellerinin yanında klasik mobilya modellerinin de indirimli fiyatlarla vatandaşların beğenisine sunulacağını ifade etti. 
 

Siteler Ankara Mobilya Markası Oluyor

 
Siteler Mobilya'nın sadece Ankara'nın değil, Türkiye'nin mobilya üretim ve satış üssü olduğunu da belirten Yılmaz, “Yurt genelinde müşterilerimiz var. Ama Ankaralı evlenecek genç çiftlerin düğün paketi ve düğün mobilyası almak için muhakkak Siteler mobilya mağazalarına uğrardıklarını” söyledi. 
“Çocuk ve genç odaları Siteler Mobilya'dan alınır” 
Yılmaz, Siteler mobilya mağazalarında üretilen ürünlerin el imalatı olduğuna ve doğal ürünlerden imal edildiğine dikkati çekerek, “Siteler mobilya tarafından üretilen mobilyalar doğal ve organiktir” dedi.
Sağlıklı ürünlere olan talebin artmasıyla 2013'te Ankara siteler mobilya mağazalarına ilginin daha da artmasını beklediklerini vurgulayan Yılmaz, özellikle yemek, çocuk ve genç odaların da doğal ve organik mobilyalarının tercih edilmesi gerektiğini kaydetti. 
“Yemek odası parça parça, yatak odası takım alınıyor” 
Mobilya satın alırken vatandaşların tercihleri hakkında da değerlendirmelerde bulunan Yılmaz, yemek odasının, takım halinde alınmaktan çok parça parça, yatak odasının ise takım halinde satın alındığını bilirterek mobilya alım tercihleri hakkında geniş bir anket yaptırdıklarını belirtti. 
Yılmaz, vatandaşların mobilya seçimlerini yaparken genel olarak kullanacakları mekanlara göre tercihlerini yaptıklarını belirterek, zevklerden daha ziyade mekanların mobilya seçiminde ön planda olduğuna işaret etti. 
“Korsan, mobilyaya da sıçradı” 
Yılmaz, Siteler'de üretilmeyen bazı mobilyaların, çeşitli bölgelerde vatandaşlara “Siteler mobilyası” diyerek satılmaya çalışıldığına dikkati çekerek, “Ankara dışında bazı yerlerde bizim ürünümüz olmamasına rağmen mobilyalar Siteler mobilyası diyerek 'korsan' olarak satılıyor. Doğuda da, batıda da, güneyde de maalesef bu yapılıyor ” dedi. 
Mobilyada “korsan” ürünlerin satışa çıkarılmasını önlemek ve vatandaşların kandırılmasının önüne geçmek için “Siteler Mobilya” markası çatısı altında toplanacaklarını, kullanacakları logonun patentini alacaklarını vurgulayan Yılmaz, şu değerlendirmelerde bulundu: 
“Herkes yine kendi etiketini ürününün üzerine koyacak ama çatı olarak 'Siteler Mobilya' markası altında toplanacağız. Siteler'in ürettiği malda Siteler'in logosu olacak. Logoları kullanmaya başladık ama bu uygulamamız henüz oluşum aşamasında, altyapısı hazırlanıyor. Yılbaşından sonra yaygın olarak görülebilecek dedi.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Ankara Mobilya Markası Oluyor