SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Ankara Organize sanayi Bölgesi Olacak mı?

siteler organize sanayi bölgesi

Ankara milletvekili Sinan Aygün'ün  Ankara siteler mobilya merkezinin organize sanayi bölgesi olması yönünde verdiği yasa teklifinin ardından tartışmalar başladı. Siteler mobilya firmalarının yetkilileri bu teklifi desteklediklerini ve parti ayrımı yapılmaksızın bu tasarının yasallaşmasını istediklerini belirttiler.

Siteler Ankara Organize sanayi Bölgesi Olacak  mı?
Türkiye’nin en büyük mobilya üretim merkezlerinden biri olan Ankara’daki Siteler’in Ağaç İşleri ve Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi statüsüne kavuşturulması için verilen teklifin mecliste görüşülmeden büyük tartışmalar yaratması siteler mobilya mağazaları esnafını tedirgin etti.
Siteler Genç İşadamları Derneği (Siteler GİAD) Başkanı Umut Önder Altıntaş, Ankara Mobilyacılar Sitesi'nin Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kapsamına alınması yönünde bugüne kadar gösterilen çabaların sonuçsuz kaldığını belirterek, "Siteler OSB için meclis gereğini yapmalıdır" dedi. Altıntaş, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara Siteler'in Türkiye'nin en büyük mobilya üretim merkezi olduğunu anımsatarak, bölgenin OSB statüsüne alınması konusunu daha önce defalarca gündeme getirdiklerini ifade etti.
Siteler'in Organize sanayi bölgesi (OSB) kapsamına alınmasıyla birlikte bölgedeki mobilya esnafı OSB'lere verilen kredi ve teşviklerden yararlanabilecek, altyapı sorunları büyük oranda giderilecek.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Ankara Organize sanayi Bölgesi Olacak mı?