SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ev Tekstili Tasarım Yarışması Başlıyor

evtekstil yarışması

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması'nın başvuruları başladı. Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan yarışmaya çok sayıda başvuru yapılacağı bekleniyor
Ev Tekstili Tasarım Yarışması Başlıyor
Yarışması'nın üniversite tanıtım toplantıları kapsamında Uludağ Üniversitesi'nde tekstil mühendisliği öğrencileriyle bir araya gelen UTİB Yönetim Kurulu Üyeleri ve UTİB Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Komite Eş başkanları Aslı Türkün Karaçor ve Pınar Taşdelen Engin, öğrencileri yarışmanın katılım şartları konusunda bilgilendirdi. Uludağ Üniversitesi seminer salonunda düzenlenen tanıtım toplantısında açılış konuşmasını yapan UTİB Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Türkün Karaçor, yarışma ile gençler ve profesyonel tasarımcıların teşvik edilerek, sektörel rekabet gücünün artırılması ve uluslararası pazarda moda ve trend oluşturacak özgün tasarımların ortaya çıkarılmasını amaçladıklarını söyledi. 
 
Bugün Türkiye'nin moda ve tasarım alanında dünyada sözü geçen ve takip edilen ülkelerin başında geldiğini belirten Türkün, Türkiye'nin genç tasarım beyinlerinin bu tür yarışmalarla ortaya çıktığını ifade eden Karaçor, "Bursa tekstilin kalbi ve Uludağ Üniversitesi bunun en önemli etkenlerinden bir tanesi konumunda. İster tasarımcı olsun, ister mühendis olsun hepinizi aramızda görmek istiyoruz." dedi. 
 
Tekstil mühendislerinin, sektörün vazgeçilmez bireyleri arasında yer aldığını kaydeden Türkün, tüm mühendis adaylarını hazırlayacakları projelerle yarışmada görmek istediklerini de vurguladı. 
 
EN İNOVATİF ÜRÜNE 10 BİN TL ÖDÜL 
 
Yarışma sonunda her kategorinin birincisine 7 bin 500, ikincilerine 4 bin, üçüncülerine de 3'er bin lira ödül verileceğini belirten UTİB Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Taşdelen Engin de, tüm başvurular arasından seçilecek bir inovatif ürüne de 10 bin lira ödül verileceğini açıkladı. Mühendislerin de yarışmaya katılmasının önemine vurgu yapan Taşdelen Engin, "Ben de tasarımcı değilim tekstil mühendisiyim. Siz de sakın tasarım yapamayız diye düşünmeyin. Bu sadece bir desen yarışması değil. Hepiniz eminim çok güzel fikirler çıkaracaksınız. Mühendisiz diye, biz tasarımcı değiliz diye kenara çekilmeyin." diye konuştu. 
 
Engin, dereceye girecek yarışmacılar arasında Ekonomi Bakanlığı tarafından yapılacak değerlendirme sonrasında uygun bulunacak 2 yarışmacıya, 2 yıl süreyle yurtdışında 96 okuldan birinde eğitim imkanı sağlanacağına da dikkat çekti. 
 
Yarışmaya, üniversite ve fakültelerin 2 yıllık ve 4 yıllık güzel sanatlar fakülteleri ve mimarlık fakülteleri ile mühendislik fakültelerinin tekstil mühendisliği bölümünde okuyan tüm lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yanı sıra, en az lise veya dengi okul mezunu olan profesyoneller de katılabilecek. Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen yarışma yatak, banyo, perde ve koltuk kategorilerinde yapılırken, son başvuru tarihi ise 15 Şubat 2013 olarak açıklandı.

Anasayfa Mobilya Haberleri Ev Tekstili Tasarım Yarışması Başlıyor