SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Mobilya'dan Köşe Takımı Kampanyası

siteler mobilya köşe takımı modelleri

Siteler Mobilya köşe takımı almak için mağazalarını ziyaret eden müşterilerine %50 indirim sürprizi sunuyor. Siteler mobilya'nın Ankara sitelerdeki outlet mağazasına gelenler rüya köşe takımı modelini 2600 tl yerine 1300 tl ödeyerek satın alabiliyor. 
Siteler Mobilya'dan Köşe Takımı Kampanyası
 
Siteler Mobilya, outlet mağazasını ziyarete gelen müşterilerine, 2012 yılının son kampanyası olarak “hoş geldiniz” sürprizi yapıyor ve “Rüya Köşe Takımı” nı 2600 TL yerine 1300 TL’ye sunuyor.
Kalitesi ve modern görünümü ile her evin ihtiyacı olan köşe takımları kredi kartına 12 taksit imkanı ile Ankaranın en büyük mobilya outlet mağazasında sizleri bekliyor. Yetkililerden alınan bilgiye göre müşterilerin büyük takdirini kazanan ve yoğun bir ilgi bulan bu kampanya stoktaki ürünlerle sınırlı olacak.
Siteler mobilya mağazalarının zaman zaman yaptığı bu kampanyalardan haberdar olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyat ile kaliteli ürün sunmayı kendisine ilke edinen Ankara siteler mobilyanın değişik ürün gruplarında sunduğu avantaj günlerini ve mobilya kampanyalarını size bildirmeye devam edeceğiz
köşe takımımodelleri


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Mobilya'dan Köşe Takımı Kampanyası