SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ankara Mobilya Siteler

Ankara siteler mobilya mağazası açıldı

Ankara mobilya siteler mağazasında yeni model koltuk takımı ve köşe takımı modellerinin tanıtımını yaptı. Uzun süren tasarım ve arge çalışması sonucu ortaya çıkan yeni mobilya modellerinin tanıtımını yapan ankara mobilya satış müdürü
Ankara Mobilya Siteler
 ''Yoğun bir çalışma temposunun ardından ortaya çıkan koltuk ve köşe takımı modellerini müşterilerine sunmaktan dolayı mutlu olduklarını'' söyledi.
Ankara mobilya siteler showroom mağazasına gelen müşterilerine uygun fiyat ve çeşitli ödeme imkanlarının yanında nakliye ve kurulum ücreti almadan hizmet veriyor.Ankara siteler mobilya son 5 yılda yaptığı yatırımlarla mobilya sektöründe büyümeye devam ediyor.
Kendine özgü tasarım ve model çeşidiyle Ankaradaki mobilya tüketicisinin yanısıra tüm Türkiye ve yurtdışına mobilya ihracatı yapan Ankara mobilya sitelerde açtığı yeni mağazası ve yaptığı avantajlı kampanyalar ile büyük takdir kazanıyor. Ankara  mobilya siteler mağazası yeni dekorasyonu ve ferah kullanım alanıyla  müşterilerine daha rahat alışveriş imkanı sunuyor.
Mağazadaki birçok mobilya modeli müşterinin isteğine göre özel ölçü olarak üretilebilmekte.Bu yeni uygulama ile Ankara siteler mobilya mağazasına gelen müşteriler evinin rengine ve büyüklüğüne göre seçtiği köşe yada koltuk takımının ölçülerini, rengini, kumaşını kendisi belirleyebiliyor.Özel olarak imal edilen mobilyalar ücretsiz olarak müşterinin evine teslim ediliyor ve kurulumu yapılıyor
Ankara siteler mobilyanın bu yeni uygulaması hakkında görüşlerini bildiren müşteriler çok memnun olduklarını ve bu uygulamayı diğer büyük mobilya firmalarında bulamadıklarını söylediler.
Ankara mobilya siteler köşe takımı modelleri


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Ankara Mobilya Siteler