SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Esnafı Dolandırıcılar Konusunda Bilgilendirildi

siteler dolandırıcılık

Siteler Esnafı Dolandırıcılar Konusunda Bilgilendirildi.Ankara siteler mobilya esnafına dolandırıcılık, yankesicilik ve bilişim suçları konusunda Ankara Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Siteler Mobilyacı Esnafı Dolandırıcılar Konusunda Bilgilendirildi;
Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası toplantı salonunda yapılan bilgilendirme toplantısında son günlerde yaşanan
dolandırıcılık ve yankesicilik olayları ile ilgili olarak mobilyacı esnafına dikkat etmeleri gereken husular hakkında sinevizyon gösterisi yapıldı.
Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şubesi tarafından yapılan bilgilendirme toplantısına çok sayıda esnaf katıldı.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Esnafı Dolandırıcılar Konusunda Bilgilendirildi