SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

İMOB 2013 ün Gözdesi Siteler Baza Oldu

İMOB 2013, mobilya sektörünün lider üretici firmalarıyla yerli ve yabancı binlerce ziyaretçinin akınına uğradı.En özgün ürünlerin ve mobilya modellerinin görücüye çıktığı fuarın gözdesi Siteler Baza oldu.
 
Mosder tarafından organize edilen ve Türk Mobilya sektörünün dünyaya açılan kapısı olan imob 2013 mobilya fuarı 100 ün üzerinde ülkeden çok sayıda katılımcı ile 29 ocak 2 şubat tarihleri arasında istanbulda yapıldı özgün ve farklı tasarımları ile ziyaretçilerden büyük beğeni kazanan Siteler Baza fuarın gözdesi oldu.

 
Geçen yıl 103 ülkenin katılımıyla yeni iş alanlarının açılmasını sağlayan fuar, bu yıl da mobilya sektörünün merkezinde yer alacak. 300’ü aşkın katılımcı ve binden fazla marka, 100 bin ziyaretçi beklenen İMOB 2013 aracılığıyla iş alanlarını genişletecek. 9 salonda kurulacak İMOB 2013, Türk markalarının dünyaya sunulan vitrini olurken, Avrupa’dan Asya’ya Ortadoğu’dan Afrika’ya mobilya profesyonellerinin her yıl merakla beklediği fuar olma ayrıcalığı taşıyor.
 
Bu yıl 9’uncusu organize edilen 2013 imob mobilya fuarında dikkat çeken ve göze batan en önemli firmalardan biriside siteler baza oldu. Fuara Ankara'yı temsilen katılan Siteler Baza yeni model baza, yatak ve mobilya modelleri ile fuara katılan yerli yabancı çok sayıda katılımcının övgüsünü kazandı.
İMOB 2013 mobilya fuarına katılan siteler baza yönetim kurulu başkanı Mustaf Yılmaz ürünlerine gösterilen yoğun ilgiden son derece mutlu olduğunu belirtti.Yatak, baza ve mobilya konusunda Türkiyenin iddalı firmalarından birisi olmayı hedeflediklerini belirten Yılmaz önümüzdeki yıllda Ankara merkez olmak üzere çok sayıda ilde YATAK BAZA ve MOBİLYA satış mağazası açacaklarını belirtti


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri İMOB 2013 ün Gözdesi Siteler Baza Oldu