SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ankara MODEV Mobilya Fuarı Açıldı

41. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı Modev Ankara'da açıldı..Çok sayıda davetli ve devlet erkanının katıldığı törende açılış kurdelasını Başbakan Tayyip Erdoğan kesti.
Başbakan Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci ile birlikte Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nın (MODEV) açılışına katıldı. Başkent Ankara’nın mobilya ve dekorasyon alanında önemli merkezlerden biri olduğunu belirten Erdoğan, katılımcılara da fuara desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 
03-07 Nisan 2013 tarihleri arasında Ankara ATO Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 41. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarımı hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek isteriz. Fuar geçen sene 75.000 m2 ‘lik bir alanda 180’den fazla katılımcı ve yerli-yabancı 95.000 profesyonel ziyaretçi ve nihai tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. 2013 hedefleri ise, 200’den fazla katılımcı firma, 78.000 m2 sergi alanı ve 100.000’den fazla Profesyonelin fuara iştirakleridir.
 
Açılışta konuşan ATO Başkanı Salih Bezci de "Hem gözbebeğimiz mobilya sektörünü ağırlamaktan hem de Başkent’imize fuar yapılmaya uygun bir merkez kazandırmaktan dolayı çok mutluyuz." dedi. Ankara Mobilyacılar Sitesi’nin mobilya üretimi ve ihracatı açısından Başkent’in yüz akı olduğunu dile getiren Bezci, Türkiye’de ihracatta yerli kaynakları en çok kullanan ve ithal ürünlere bağımlılığı en az olan sektörlerden birinin mobilya sektörü olduğunu söyledi.
Ülke - Şehir :TÜRKİYE- ATO Ankara
Fuar Tarihleri :03.04.2013 - 07.04.2013
Sektör :Mobilya Dekorasyon
Ürünler :Ev Mobilyaları, Bebe ve Genç Odaları, Mutfak, Banyo Dolapları ve Aksesuarları, Ofis Mobilyaları, Aksesuarları, Ev Tekstili Ürünleri
Organizatör :A ve A Fuarcilik

 Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Ankara MODEV Mobilya Fuarı Açıldı