SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Mobilya Esnafı İftarda Buluştu

siteler-mobilya-iftarSiteler Mobilya esnafı, Keçiören Belediyesi Halil İbrahim sofrasında düzenlenen iftarda buluştu.Keçiören Belediyesi ile Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın düzenlediği iftar yemeğinde

Ankara Siteler de faaliyet gösteren çok sayıda  esnaf bir araya geldi. Her yıl ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftara bu yıl da katılım yoğun oldu.

Ankaradaki mobilyacıları biraraya getiren iftar yemeğinde, misafirler gündeme ve ramazan ayına ait konuşmalar yaptı, Ankara Mobilyacılar ve Lekeciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı Ramazan ayının esnafa bereket getirdiğini söyledi.Ayrıca Siteler esnafıyla ortak projeler yürüterek üretime bilimsel katkı sunan Çankaya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ziya Burhanettin Güvenç de bir konuşma yaptı. Siteler’in Türkiye ve dünya pazarında daha rekabetçi olması için Başkan Taklacıyla birlikte çalışma yürüttüklerini kaydeden Güvenç, Siteler esnafının her zaman yanında olacaklarını vurguladı.

Ankara siteler mobilya üreticilerinin iftar davetine çok sayıda milletvekili ve mülkü amirde katılarak siteler mobilya esnafının dilek ve şikayetlerini dinleme fırsatı buldularBenzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Mobilya Esnafı İftarda Buluştu