SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

2014 İSMOB İstanbul Mobilya Fuarı Açılıyor

ismob--istanbul-mobilyafuariİSMOB 2014 İstanbul mobilya fuarı 28 ocak günü açılıyor. Türkiye'nin en büyük mobilya fuarı olan ve değişik ülkelerden binlerce kişinin ziyaret ettiği İstanbul Mobilya fuarı 28 ocakta açılıyor.

İSMOB İstanbul Mobilya Fuarı Açılıyor

400 ün üzerinde katılımcı firmanın iştirak edeceği bildirilen fuara bu yıl 200 bin ziyaretçinin geleceği tahmin ediliyor.Mobilya üreticilerinin yeni mobilya modellerini sergileyecekleri ve uluslararası bağlantılar yapabileceği fuar 2 şubat 2014 tarihine kadar açık olacak.

İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek olan fuara Ankara Siteler, Kayseri ve inegöl'den çok sayıda mobilya üreticisininde katılacağı bildirildi.

2014 İSMOB İstanbul Mobilya FuarıBenzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri 2014 İSMOB İstanbul Mobilya Fuarı Açılıyor