SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Modern Koltuk Takımları

modern-koltuk-takimlariModern koltuk takımları deyince  akla ilk gelen 2014 yılının trendi olan yarım daire yada yuvarlak koltuk takımlarıdır.Modüler ve çember şeklindeki tasarımları ile evinize modern bir hava katan yuvarlak salon takımları çok uygun fiyatlara alınabiliyor.

 

Modern Koltuk Takımları ve Fiyatları

Çok rahat ve kullanışlı olan bu modellerde kullanılan özellikle sırt desteği sağlayan büyük ve yumuşak yastıklar yatak konforunu aratmıyor.Yüksek kaliteli özellikle deri kullanılarak yapılan modern koltuk takımları evinizin en güzel köşesi olmaya aday görünüyor.

Dekoratif açıdan son derece kullanışlı olan modern koltuk takımları Ankara mobilya fuarında büyük ilgi gördü.Modern bir koltuk takımı ile birlikte güzel bir orta sehpa ile evinizde büyük mucizeler yaratabilirsiniz.

Modern koltuk takımlarının fiyatları mağazalara göre farklılık göstermektedir ortalama kaliteli bir koltuk takımının fiyatı 2 bin tl den başlamaktadır.

modern-koltuk-takimlari-ankara

Modern koltuk takımı ve fiyatları

2014 modern koltuk takımlarıBenzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Modern Koltuk Takımları