SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ankara'da Mobilya Sektörü

ankara mobilya sektoruAnkara'da mobilya sektörü 2000 li yılların başlangıcından itibaren büyük bir ivme kazanmaya başlamıştır. Özellikle Siteler Ankara merkezli seri üretim yapan mobilya fabrikalarının açılması ve makinalaşma oranın artması sonucu büyük gelişme kaydeden Ankara mobilya sektörü hızlı bir gelişim kaydetmiştir.

Ankara'da Mobilya Sektörü

Başta Ankara olmak üzere İnegöl, Kayseri, İzmir ve İstanbul'da üretime yoğunlaşan mobilya sektörü kendi tasarımlarını imal etmeye başladıktan sonra dünyada Türk mobilyası adını duyurmaya başlamıştır.

Ankara'da mobilya sektöründe hizmet veren firma sayısının 10 bin civarında olduğu sanılmaktadır. Ankara mobilya firmaları yurtdışına mobilya ihracatı konusunda büyük bir paya sahiptir..

siteler ankara mobilya sektoru

Yapılan araştırmalara göre Ankara mobilya firmaları dünyanın 3 büyük kıtasındaki çok sayıda ülkeye kendi tasarımı olan mobilyaları ihraç etmektedir. Ankara'da mobilya Siteler semti ile özdeşleşmiştir. Siteler Ankara deyince ilk akla gelen şey mobilya olmaktadır. Siteler Ankara pazarlama ve fiyat rekabeti açısından Türkiye'de mobilya sektörünün lokomotifi konumundadır


Anasayfa Mobilya Haberleri Ankara'da Mobilya Sektörü