SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ankara Siteler Mobilya Kdv İndirimli Günler

siteler mobilya kdv indirimli günlerMobilya sektöründe ki durgunluğu sona erdirecek olan KDV indirimi kabul edildi. 2017 Ocak ayından itibaren mobilya sektörüne uygulanan %18 lik KDV oranı 3 ay boyunca %8 olarak geçerli olacak.

Bakanlar Kurulu kararıyla, ahşap ve plastik mobilyalar, koltuklar ve büro mobilyalarına uygulanan KDV oranı da 30 Nisan'a kadar geçerli olacak.

Ankara Siteler Mobilya

Mobilya Sanayicileri ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç, mobilya da KDV'nin 3 ay süreyle yüzde 18'den yüzde 8'e düşürülmesine ilişkin, "Vatandaşlarımıza bir an önce bu 3 ay zarfında mobilya ihtiyaçlarını karşılamalarını tavsiye ediyoruz." dedi.

Ankara siteler mobilya mağazaları ve mobilya imaltçıları tarafından da sevinçle karşılanan karar önümüzdeki günlerde mobilya piyasasını canlandıracağa benziyor.

siteler mobilya koltuk takımı


Anasayfa Mobilya Haberleri Ankara Siteler Mobilya Kdv İndirimli Günler