SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

ipek Mobilya mağazası

ipekÜretimine 1991 yılında Kayseride yaylı kanepe imalatı ile başlayan İpek Mobilya pazarın gereği tüketicinin ihtiyaçlarına göre bugün 1.000i aşkın ürün çeşidi ile 85.000 m2kapalı olmak üzere 115.000 m2 toplam alanda hizmet vermektedir.

Teknolojik gelişmeye paralel olarak gelişen İpek Mobilya çağın son teknoloji makine ve techizatı , AR-GEsi , toplam kalite sistemi ve ERP yazılımları (Kurumsal Kaynak Planlaması) ile teknolojisini güncelleyerek ve yenileyerekgünümüze taşımıştır. Kendine ait patentli ürünleri ile de gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarına hitap eden İpek Mobilya maximum kalite, optimum fiyat sloganı ile binlerce insana ulaşmayı başarmıştır.

Alman&İtalyan ortak teknolojisi destekli14000m2 kapalı üretim alanıyla genç odası,yatak odası ve yemek odası çeşitleriolmak üzere Modüler Mobilya alanında sektörde yerini almıştır. 2000 yılı itibariyle İpek Mobilya ihracatta atak yapmıştır.

Geçmiş yıllara göre %64 oranındaihracatını artıran İpek Mobilya bu ihracatını İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, GüneyAfrika, Yunanistan, İsveç, Norveç, Danimarka, Belçika, Fransa, Almanya, Avusturya, Mısır, Amerika, İngiltere, İran, Kıbrıs olmak üzere 27 ülkeye gerçekleştirmektedir. Pazarlama ağını bölge temsilcilikleri, max mağaza, galeria, showroom, örnek bayi ve tali bayi olarak kuran İpek Mobilyanın 21 bölge temsilciliği bulunmaktadır.

Tüketici memnuniyetini kendisine ilk hedef olarak belirleyen İPEK MOBİLYAnın yaygın servis ağı mevcut olup, ücretsiz 0800lü tüketici danışma hattı da 24 saat hizmete açık bulunmaktadır. Gelecekte de İpek Mobilya aynı süratle mobilya alanındaki gelişimine devamedecek,ürün çeşidine yeni ürünler katacak, tüketici sağlığına ve alım gücüne yönelik sürpriz kampanyalarla halkımızın karşısına çıkacaktır.

Türkiyedeki mobilya ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan İpek Mobilya tüketicisine en kaliteli ürünü sunmayı ilke edinmiştir. Toplam kalite sistemine sıkı sıkıya bağlı kalarak üretiminde kaliteyi sürekli artıran İpek Mobilya sektörünün lideri konumundadır.


Anasayfa Mobilya Haberleri ipek Mobilya mağazası