SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Casa Mobilya mağazası

casa

Günümüz insanının evine aldığı eşyalarda aradığı özelliklerden biri de estetik. Hayata katılan ürünlerin, gerçek işlevlerini en iyi şekilde yapmaları elbette ki kaçınılmaz. Ancak bu noktadan sonrasında tercihleri, kullanıcının üründen beklediği görsel sunum etkiliyor. Casa da tasarımlarını bu paralelde oluşturuyor.

Modern ve şık çalışmaları ile yaşam alanlarını donatan Casa; salondan yatak odasına dek hemen her alan için etkileyici modeller içeren koleksiyonlar hazırlıyor. Markanın yatak odalarına özel tasarladığı üniteler; bakış açısı, kullanılan malzeme ve mekana kattığı değerler ile oldukça iddialı.

City modeli; teak uygulaması ile dikkat çekiyor. Karyolanın cam başlığı, aynı zamanda aydınlatma işlevine de sahip. Komodin ve şifoniyerin şıklığı, zarif karyolayı bütünlüyor. Modelin gardırobunda da yine cam ve teak malzemenin uyumu öne çıkıyor. İstendiğinde, teak yerine wenge alternatifi de kullanılabiliyor.

Michel yatak; ferforje başlığı ve bunu tamamlayan karyola ayakları ile öne çıkıyor. Karyolanın yanlarında deri kullanılmış. Yere yakın tutulan form ile modelin gücü de artırılmış.

Mix serisinde yer alan gardırop seçenekleri de Casa'nın estetiğe bakış açısının güzel örneklerini sergiliyor. Cam kapak uygulamalarına eşlik eden renk seçenekleri meşe, kiraz ve wenge… Bir başka uygulamada ise beyaz manolya çerçeveyi tamamlayan ana gövdede meşe, wenge ve teak seçenekleri sunulmuş.

Kaynak: homeshowroom.com.tr


Anasayfa Mobilya Haberleri Casa Mobilya mağazası