SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Alfemo mağazası

alfemo

Alfemo Tarihçe - Alfemo markası; 1989 yılında yatak pazarlama şirketi olarak kurulan ve 1993 yılında oturma grubu üretimine başlayan Yatpa A.Ş. nin, 1997 yılında modüler mobilya üretimi için yatırım kararı almasıyla doğdu ve 1998 yılında modüler mobilya üretiminin başlamasıyla birlikte hayata geçti. 1998 yılında itibaren mağazalaşma ve markalaşma süreci başlayan Alfemo bugün Türkiye genelinde pek çok noktada tüketiciler ile buluşurken, Dünyada 57 ülkeye de ihracat yapıyor. İzmir-Torbalıda 53.000 metrekaresi kapalı olmak üzere, 240.000 metrekarelik, yeni ve modern mobilya üretim üssünde, Oturma Grupları, Modüler Mobilya ve Yatak-Baza olmak üzere 3 ana Grupta; (yatak odaları - yemek odaları - oturma grupları , kanepeler- genç odaları - tekil mobilyalar - yatak ve bazalardan oluşan) geniş bir ürün gamıyla , dünya standartlarına uygun TÜV Kalite Sertifikası ile üretimine devam ediyor. Alfemo ayrıca, Carpetland halı ve Fashion ev tekstili markalarını da 2005 yılında bünyesine dahi etti. Halıda Carpetland markasını dünyanın halısı, halının dünyası sloganıyla 8 ayrı kalitede, yüzlerce renk ve desende tüketicileri ile paylaşırken, Ev tekstilinde de Fashion markası ile Uyku seti, polar battaniye, nevresim takımı, handy set ve örgü setleri özgün renk ve desenler ile tüketicilerine sunuyor. Alfemo Şirket Profili İnsan mutluluğunu ön planda tutarak, her geçen gün ürün gamını genişletip ve daima yenilikler sunan Alfemo, genç ve dinamik yapısıyla hiç durmadan çalışıyor… 1998 yılında itibaren mağazalaşma ve markalaşma süreci başlayan Alfemo bugün Türkiye genelinde pek çok noktada tüketiciler ile buluşurken, Dünyada 57 ülkeye de ihracat yapıyor. ALFEMO MİSYON Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, modern teknolojinin takipçisi olarak, Dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp,Universal trendler oluşturan marka olmak.Bunun için de; hiç durmadan çalışmak , insanların yaşam kalitesini arttırarak mutluluk üretiyor olmak. ALFEMO VİZYON Yaşamın her alanında, insan mutluluğu ilkesiyle sektörde belirleyici olmak. - Alfemo - "Alfemo" Firmasına Ait Genel Bilgiler Firma Adı Alfemo İletişim Dili Türkçe - İngilizce "Alfemo" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri Telefon (0232) 853 30 30 Faks - Gsm - Ülke Türkiye Şehir İzmir Adres Alfemo Merkez : Celal Umur Cad. No:10 35860 Torbalı/İZMİR "Alfemo" Firmasına Ait Diğer Bilgiler Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, Parakendeci Kategoriler Ev Mobilyası


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:

Anasayfa Mobilya Haberleri Alfemo mağazası