SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Mondi mağazası

Mondi

Mondi Kalbim Seni Sevdi 16 yıldır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile mobilya sektöründe boy gösteren Mondi, sürekli yenilediği ürün gamında, fonksiyonelliği ve ergonomiyi ön planda tutarak Boydak Holding bünyesine katıldığı 2006 yılından bu yana kısa zamanda sektörde önemli bir yer edindi. Boydak çatısı altında 7 kat büyüme kaydeden Mondi, 55.000 m2 kapalı alan ve 100.000 m2 açık alanda yaklaşık 500 çalışanı ile mobilyadan ev tekstil ürünlerine, yataktan bazaya, yatak odasından bebek odasına kadar birçok farklı ürün grubunu 650 satış noktasında tüketicisi ile buluşturuyor. Mondi, fonksiyonel, estetik ve dekorasyon modasını oluşturan trend renklerden oluşan oturma grupları, koltuk takımları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, bebek odası ve ev tekstili ürünleri ile 2009 yılında tüketicileri ile yeniliklerini paylaştı. Yurtdışı pazarlarda da her geçen gün aranan marka olma yolunda hızla ilerleyen Mondi, başta Amerika, ,İngiltere, Almanya, İtalya olmak üzere 40’a yakın ülkeye toplam üretimin %8–11 oranında ihracat yapmakta ve pazar payını her geçen gün daha da artırmakta. Mondi Garantisi Mondi olarak tüm ürün gruplarımızda; Uluslararası kalite standartlarında, gelişmelere açık etkili ve verimli, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, siz tüketicilerimizin beklentilerini karşılayacak kalitede üretim yapmayı taahhüt ediyoruz. - Mondi Mobilya - "Mondi" Firmasına Ait Genel Bilgiler Firma Adı Mondi İletişim Dili Türkçe - İngilizce "Mondi" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri Telefon (0352) 322 06 81 Faks - Gsm - Web http://www.mondi.com.tr Ülke Türkiye Şehir Kayseri Adres Mondi Yatak ve Mobilya San. ve Tic. A.Ş. O.S.B. 4 Cad. No:12 38070 / KAYSERİ "Mondi" Firmasına Ait Diğer Bilgiler Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, Parakendeci Kategoriler Ev Mobilyası

Anasayfa Mobilya Haberleri Mondi mağazası