SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Mode Life mağazası

modalife

Moda Life 1989'da faaliyete başladı. Birkaç değişik sektörde faaliyet gösterdikten sonra 1995 yılında Ankara

Siteler'de küçük bir üretim atölyesi ve küçük bir ekiple mobilya sektörüne girdi.

 

İyi bir çalışma ve büyük özverilerle hızla büyüyerek kısa sürede Ankara'nın mobilya piyasasında lider bir firma haline geldi. Bugün toplam 50.000 m² üzerinde üretim alanı ve depo, Ankara’da 36, Konya’da 7, İstanbul’da 31, İzmir'de 7, İzmit'te 1, Çorum'da 2, Kırşehir'de 1, Yozgat'ta 1, Manisa'da 1, Mersin'de 3, Bursa'da 4, Adana'da 5 ve Kırıkkale’de 5 mağaza olmak üzere toplam 104 şubesi buluna olan Moda Life, Ankara'nın en büyük mobilya mağazalar zinciri konumundadır.


Kendine özgü tarzı ve sistemiyle önemli bir mobilya markası olarak halkın zihninde yer edinmiş ve kayıtlı müşteri portföyü ellibini geçmiştir. Moda Life'ı diğer mobilya firmalarında ayıran en önemli özellik ürünün tasarım aşamasından müşteriye ulaştırılıp montajının yapılmasına kadar tüm süreçleri bizzat kendisinin yürütmesi, bayilik sistemiyle değil, şube sistemiyle çalışması. Bu sistemle ürünün üreticiden kullanıcıya ulaşmasındaki aşamaları, dolayısıyla maliyetleri en aza indirerek ürünlerin uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaşmasını sağlıyor.

Kısıtlı imkanların büyük hedefler için doğru kullanıldığı, sermayesi emek olan Moda Life, 11 yılda hedeflediği yere büyük özverilerle ve çalışanları sayesinde ulaşmayı başararak ideallerin ve hayallerin gerçekleşebildiğini bir çok insanın hayatına yaptığı iyi dokunuşlarla ispatlamıştır Artık büyük bir ekip ile ulusala açılmaya hazırlanan Moda Life, vizyonu, misyonu ve hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yatak odası, yemek odası, koltuk takımları ve aksesuarlardan oluşan 100'den fazla ürün çeşidi bulunan Moda Life'ın temel ilkesi kaliteli ve kullanışlı ürünleri uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu amaçla Türkiye'de ilk kez "Düğün Paketi" uygulamasıyla evlenmek ya da evini yenilemek isteyenlere uygun fiyatlarla ihtiyaçları olan tüm mobilyaları almalarına imkan veriyor.

Markamız tescilli olup tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti belgelidir.

Altın Yatak Odası
Derya Yatak Odası
Filiz Yatak Odası
İnci Yatak Odası
Karizma Yatak Odası
Klasik Yatak Odası
Kristal Yatak Odası
Papatya Yatak Odası
Pırlanta Yatak Odası
Safir Yatak Odası
Sedir Yatak Odası
Soft Yatak Odası


Anasayfa Mobilya Haberleri Mode Life mağazası