SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Kilim Mobilya mağazası

Kilim Mobilya

Kilim Mobilya, 30 yıllık bir tecrübenin adı. 1976’dan günümüze, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firmamız sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almış bulunuyor.

Başta kanepe ve koltuk takımları olmak üzere, yatak, baza, ev tekstili ve modüler (yatak odası, genç odası, yemek odası, vestiyer, tv sehpaları, bilgisayar masaları…) ürünleriyle yurt çapında kendini kanıtlamakla yetinmeyen Kilim Mobilya, Türk Mobilya sektörünün ihracat dünyasındaki yüz aklarından olmayı başarmış ender firmalardan bir tanesidir. ISO 9000 sertifikasına sahip, 130.000 m2 ‘si kapalı, 500.000 m2 ‘si açık olmak üzere toplam 600.000 m2 alan üzerine kurulu, üretim sisteminin yolculuğunda en üst seviyede tutulmaktadır. Satış sonrası hizmetleri ile de bu performansını destekleyen Kilim Mobilya, mevcut teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak müşterileri ile sürekli iletişim halindedir. Yurt genelinde 1000’i aşkın satış noktası ve güvenilir servis ağı ile ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan firmamız, her geçen gün daha fazla evi Kilim Mobilya'nın konfor ve sağlamlığı ile tanıştırarak göz alıcı ve ferah mekânlar dekore edilmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde uluslararası fuarlar vasıtasıyla ürünlerimizle tanıştırdığımız ve ticaret hacmimizi gün geçtikçe arttırdığımız Almanya, ıngiltere, ıskoçya, Yunanistan, ırlanda, Finlandiya, Kanada, Estonya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, ıspanya, Orta Amerika Ülkeleri, Moğolistan, Türkmenistan, ıran, Irak, Mısır, BAE, ısrail, USA, Fas ve K.K.T.C. gibi ülkelere en kısa zamanda yenilerini eklemeyi kendisine görev edinen Kilim Mobilya, kısa vadede hayata geçireceği yatırımları ile hem ülke ekonomisine hem de Türk ürünlerinin yurtdışındaki pazar payına katkıda bulunmaya devam edecektir.


Anasayfa Mobilya Haberleri Kilim Mobilya mağazası