SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Misafir Mobilya mağazası

Misafir Mobilya

Misafir Mobilya, sektördeki 15 yıllık birikiminin ardından 2003 yılında Ankara Akyurt’ta kuruldu.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen mobilya markalarından biri olmak amacıyla yola çıkan Misafir Mobilya kısa zamanda kat ettiği mesafe ile farklılığını ortaya koymuştur.

Ankara Akyurt’taki üretim tesislerinde 5000 metrekare kapalı alanda koltuk takımı, kanepe, oturma grupları, yatak ve baza imalatı yapmaktadır.

Yurt içi pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra bu gün itibariyle 11 ülkeye ihracat yaparak yurt dışı satış ağını genişletmekte ve ülke ekonomisi için hayati önemi olan dış pazar hedeflerinde hızla ilerlemektedir. Markanın üretim alanında gösterdiği titizlik satış noktalarında da kendini göstermektedir.

Kalite yaklaşımını ve ürünlerinin kalitesini ISO 9001–2000 Kalite Güvence belgesi ile kanıtlayan Misafir Mobilya güvenle kullanılan modellerin altına imza atmaktadır.

Müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra alanındaki dünya modasını ve son akımları izleyerek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve kalitesini koruyarak satış hizmetlerinde de kaliteye önem veren marka üretimden satış sonrasına kadar bir standart oluşturmuş ve geri dönüşümü minimuma indirmiş bir firmadır.


Anasayfa Mobilya Haberleri Misafir Mobilya mağazası