SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Doğu’nun en büyük mobilya mağazası açıldı

Kırkıncıoğlu Şirketler Grubu, Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük mobilya mağazası olan HOME STYLE mobilya mağazasını hizmete açtı..

Kırkıncıoğlu Şirketler Grubu tarafından Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük mobilya mağazası hizmete açıldı. Türkiye’nin sayılı mimarlarından Umut Aygün’ün tasarım ve desteği ile özel olarak hazırlanan mağazanın açılışına Vali Sebahattin Öztürk, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ve çok sayıda davetli katıldı. İşletme Sahibi Muhammet Kırkıncıoğlu, ülkenin küresel bir krizden çıktığı dönemde mağazalarını hizmete açmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kırkıncıoğlu, Yenişehir Makrokent Sitesi'ndeki 3 bin 500 metre kapalı alana sahip mağazalarının Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük mobilya mağazası olduğunu kaydetti. Mağazalarında 100'den fazla odada mobilya, aksesuar ve diğer çeşit ürünlerin teşhir edilip satıldığını kaydeden Kırkıncıoğlu, mağazanın tasarımının Türkiye'nin ünlü iç mimarlarından Umut Aygün tarafından dizayn edildiğini anlattı.Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Doğu’nun en büyük mobilya mağazası açıldı