SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Cardin Mobilya, en büyük mağazasını açtı

Merkezi Eskişehir'de bulunun Cardin Mobilya, Türkiye genelindeki en büyük mağazasını Afyonkarahisar'da açtı..

Merkezi Eskişehir'de bulunun Cardin Mobilya, Türkiye genelindeki en büyük mağazasını Afyonkarahisar'da açtı. 50. mağazasını Afyonkarahisar'da 'Cardin Prestij' ismiyle açan Cardin Mobilya, 5 bin metrekarelik alanda müşterilerine hizmet sunacak. Cardin Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Murat Teker, firma olarak ilk prestij olarak ilk mağazayı Afyonkarahisar'a açtıklarını bildirdi. Afyonkarahisar'ı coğrafi konum olarak yolların kesiştiği bir yerde olduğu için tercih ettiklerini dile getiren Murat Teker, burasının ayrıca şehrin en büyük mobilya mağazası olduğunu kaydetti. Fiyat ve ürün çeşitleriyle iddialı olduklarını dile getiren Teker, yeni evlenecek çiftlerin düğün paketi olarak bilinen yatak odası, yemek odası ve koltuk takımından oluşan 3'lü takımı mağazadan 2 bin 500 TL'ye alabileceklerini söyledi. Teker, müşterilerine ayrıca 12'a kadar vade seçeneği de sunduklarını bildirdi. Cardin Mobilya'nın fonksiyonel ve daha kullanışlı ürünleriyle ayrıcalıklı bir firma olduğunu belirten Teker, "Afyonkarahisar, Eskişehir'e çok yakın bir bölge. Daha öncede burada çalışmalarımız oldu. Toptan ve perakende satışlar yaptık. Onun için bildiğimiz bir bölge olması buraya mağaza açmamıza vesile oldu. Burası bütün Türkiye'nin gördüğü ve yılların kesiştiği bir nokta. Burada olmak bize diğer illere de açılımda bir öncülük getirecektir." dedi.Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Cardin Mobilya, en büyük mağazasını açtı