SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Alfemo Mağazaları 40. Şubesini Erzurum'da Açtı

Alfemo Mağazaları, 2010 yılındaki 40. şubesini Erzurum'da açtı.
Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, kent merkezindeki Vani Efendi Mahallesinde faaliyete başlayan Alfemo Gürsel Mobilya'nın açılışında yaptığı konuşmada, kentteki istihdamın önemine değindi.

Kent merkezinde açılan mağazaların şehirdeki istihdama katkı sunduğunu belirten Öztürk, 'Türkiye'nin en büyük şehirlerinde ne varsa Erzurum'da da o olsun istiyoruz. Bu ve benzeri müesseselerin açılışında Erzurum'un her köşesi imar oluyor. Caddeler daha farklı görüntü kazanıyor. Bunu da bir kazanç olarak adlediyoruz' diye konuştu


Alfemo Mağazaları Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral da 10 kişinin istihdam edildiği ve 2 milyon maliyete kurulan Alfemo Gürsel Mobilya'nın 2010 yılının 40. şubesi olduğunu söyledi.

Alfemo'nun İzmir kökenli firma olduğunu dile getiren Zoral, 'Alfemo yatak ve yemek odaları, oturma grupları, köşe takımları olmak üzere bir evin bütün ihtiyaçlarını karşılayan mobilyaları üretmektedir. Alfemo, Avrupai modern stili Anadolu kültürüyle yorumlayan bir tarza sahiptir. 2010 yılında şuana kadar 40 yeni bayi açtık. 2011'de de hedefimiz 50 yeni bayi açmaktır' şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Vali Öztürk ve beraberindekiler, mağazanın açılışını gerçekleştirdiler.Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Alfemo Mağazaları 40. Şubesini Erzurum'da Açtı