SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Mobilyada hedef ilk 10

mosder350 milyar dolarlık hacme sahip olan dünya mobilya sektöründe Türk mobilyacılar dünya sıralamasında ilk 20'ye girdi. 5 kıtada

173 ülkeye ihracaat yapan Türk mobilyacılar , ihracaat rakamını 1.7 milyar dolara çıkartırken, iç pazarda 8.8 milyar dolarla pazarın yüzde 95'ini eline geçirdi. 
MOSDER Başkanı Ramazan Davulcuoğlu, 2023 vizyonlarının 6 milyar dolarlık ihracat hacmi ve ilk 10 ülke arasına girmek olduğunu ifade etti. Davulcuoğlu, tasarımda İtalyanların geçmişten gelen bir üstünlüklerinin olduğunu, yerli mobilyacıların bu yönde eksiklerinide tamamlayınca Türkiye'nin önümüzdeki dönemde tasarımlarıyla, konseptleriyle, markalarıyla İtalyanlarla birlikte anılacak ülkelerin başında geleceğini ifade etti. 
sabah

Anasayfa Mobilya Haberleri Mobilyada hedef ilk 10