SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Akdeniz'in en büyük mobilya mağazası açılıyor!

Akdeniz'in en büyük mobilya mağazasıİpek Mobilya, şimdi de Akdeniz'in en büyük mobilya mağazasını açmaya hazırlanıyor. 


"İpeksi bir mutluluk" parolasıyla, kalite ve konfor üreten İpek Mobilya, İpek Ev adını verdiği mağazalarından bir yenisini, 25 Eylül Pazar günü saat 14.00'de gerçekleştirilecek açılışla Isparta'da faaliyete geçiriyor. Bu "Ev" de diğer tüm İpek Ev'ler gibi konfor, kalite ve maliyet açısından tüm beklentileri karşılamak üzere şekillendirilmiş. Tek bir farkla, İpek Ev Isparta, benzerlerinden çok daha büyük; hatta Akdeniz'in en büyük mobilya mağazası. 
sabah30.09.2011


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Akdeniz'in en büyük mobilya mağazası açılıyor!