SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Nevşehir turizmine Siteler mobilyası

siteler-mobilyası-nevsehirdeAnkara Kalkınma Ajansı, küçük ve orta ölçekli Siteler esnafını desteklemek amacıyla “ahşap ustaları” ve “mobilyacıları” Türkiye’nin “peri bacaları” ile ünlü önemli turizm merkezi Kapadokya’da turizm işletmecileri ile buluşturacak.


ANKARA Kalkınma Ajansı ile Kapadokya Bölgesi’nde faaliyette bulunan Ahiler Kalkınma Ajansı’nın ortak yürüttüğü proje kapsamında 27-28 Kasım tarihlerinde Siteler mobilya ve ahşap sektörü esnafı, Kapadokya Bölgesi’ndeki iş potansiyellerini yerinde inceleme fırsatı bulacak. Organizasyona Siteler Bölgesi’nde faaliyet gösteren mobilya ve ahşap ustalarının yanı sıra Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Doç. Dr. Asım Balcı, Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Selim Biçen ile Kapadokya Bölgesi’nde faaliyet gösteren butik otellerin sahipleri ve yöneticileri katılacak. 
Taleplerini dinleyecekler
Bu yılın ilk 10 ayında yaklaşık iki buçuk milyon turistin ziyaret ettiği Kapadokya’da Siteler esnafı, tarihi yapıların restorasyonu, dekorasyonu ve turizme kazandırılması konularında butik otel işletmecilerinin taleplerini dinleyecek. Program kapsamında Ankara’dan Nevşehir’e gidecek olan sektör temsilcileri ve esnaf, Uçhisar, Göreme, Ortahisar, Ürgüp ve Mustafa Paşa olmak üzere Nevşehir bölgesindeki işletmeler ve tarihi yapıları gezerek çeşitli iş toplantılarına katılacak.
Turizme can verecekler
Daha önce Hamamönü ve Hacı Bayram’da hünerlerini sergileyen Siteler esnafı, proje kapsamında ilk kez bir arada hareket ederek Başkent sınırları dışında yer alan bir turizm merkezinde çalışma yapmış olacak. Son yıllarda büyük firmalar altında ezildiklerini dile getiren küçük ve orta ölçekli Siteler esnafı, proje kapsamında kendi deyimleriyle nefes almış olacak.
Amaç Siteler esnafına katkı
Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Asım Balcı projeyle ilgili, “Bir süredir üzerinde çalıştığımız bu projeyi oldukça önemsiyoruz. Ankara’nın zenginliklerinden olan ve ne yazık ki modern dünyamızda unutulmaya yüz tutan ‘ahşap işçiliği’ni yenilenen yüzü ile hayatımıza tekrar sokmak istiyoruz” dedi. Balcı, şöyle devam etti: 
Sektöre alternatif açılım
“Ankara’nın Siteler bölgesinde faaliyet gösteren ahşap ustalarımızın hünerlerini gerek Hamamönü, gerekse Hacı Bayram restorasyonlarında gördük. Bu proje ile şimdi bu hüner ve bu emeğin Anadolu’nun gözde turizm destinasyonlarından biri olan Kapadokya bölgesinde de dünya ile kucaklaşmasını arzu ediyoruz. Proje kapsamında çıkacak işbirlikleri ile hem mobilya ve ahşap sektörüne alternatif açılımlar sağlamaya çalışıyoruz hem de bu eserler ile ülkemiz turizmine katkı sağlamayı planlıyoruz. 
Ayrıca bu faaliyetin Siteler ekonomisine de pozitif katkı sağlamasını hedefliyoruz.”
35 USTAYLA hayat vereceğiz
ANKARA Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı ise projenin Siteler esnafına hareket getireceğine inandığını ifade ederek, “Yaklaşık 35 ustamızla birlikte Kapadokya’ya giderek önce yerinde incelemer yapacak ve işletme sahipleriyle konuşacağız. Mobilya, dekorasyon ve boya gibi tüm işlemlerin maliyetlerini ortaya çıkarıp anlaşma sağlanması halinde ivedilikle yenileme çalışmalarımıza başlayacağız. Dünyanın en iyi ahşap ustalarını bünyesinde barındıran Siteler, Nevşehir’in tarihi dokusuna birinci sınıf ustalığıyla hayat verecek. Küçük ve orta ölçekli esnafımızın bu tür projelere çok ihtiyacı var. Esnafımız nefes alacak” diye konuştu

 

hürriyet gazetesi kaynak


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Nevşehir turizmine Siteler mobilyası