SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Tepe Home Konya mağazası açıldı

tepehomeTürkiye'nin önde gelen tanınmış mobilya ve ev aksesuarları mağazası Tepe Home, Konya'daki ilk mobilya mağazasını açtı.

Tepe Home Konya, mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren mağazalar zincirinin Türkiye’deki 22’inci satış noktası oldu. Mobilya ve beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren işadamı Mevlüt Yüce'nin 1 milyon TL’nin üzerinde bir yatırımla Konya'ya kazandırdığı Tepe Home mobilya mağazası, 1.780 metrekarelik alışveriş alanıyla ev dekorasyonu ve tasarım meraklılarını ağırlayacak. Tepe Home yeni mobilya mağazasında oturma gruplarından yatak odası takımlarına yemek odalarından köşe takımlarına  kadar tüm mobilya çeşitleri, mutfak eşyaları, banyo tekstili ve aralarında Yankee Candle, IHR (Ideal Home Range), Clayre Eef gibi dünyaca ünlü mobilya markaların da olduğu aksesuarlarını Konyalı tüketicilerle buluşturuyor. Tepe Home Konya mobilya mağazası, ziyaretçilerine sabah 09.00 akşam 22.00 arasında hizmet verecek.
Cihan Haber Ajansı


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Tepe Home Konya mağazası açıldı