SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Kelebek mobilyada kdv indirimi

kelebekmobilya-kdv-indirimiTürkiyenin önde gelen mobilya mağazalarından kelebek mobilya yılın son kampanyasını duyurdu..

 

Kelebek Mobilya'da %18 KDV İndirimi başlıyor.. 11 Ekim - 12 aralık 2011 tarihleri arasında Kelebek Mobilya mağazalarında %18 KDV oranında indirim fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik Bonus'a özel 4 ay ertelemeli 12 taksit fırsatıyla sizleri bekliyor..

 


Kelebek mobilya hakkında..
Türkiye'nin Büyük Mobilya ve Mutfak Üreticisi olan kelebek mobilya hakkında kısa bilgi
Cumhuriyet tarihinin en eski sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya, 1935 yılında uçak kanadı üretmek amacı ile kuruldu. 1978 yılından itibaren Düzce’de kurduğu Modüler Mobilya Fabrikasını ise Avrupa'nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açmıştır. 1990 yılında İMKB'de halka arz edilmiş olup; halka açık anonim şirket statüsündedir.

 

Bu yıl 75. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, 200.000 m²'lik bir sahada 40.000 m² kapalı alanında en güncel teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürmektedir.         
Kelebek Mobilya, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında 100’ü aşkın satış noktası ile tüketicinin beğenisine sunarken, müşterilerinin yaşam tarzını farklılaştırmayı hedeflemiştir. Kişilerin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak her zaman esnek, öncü ve yaratıcı çözümleri ile yaşamlara değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktadır.


Anasayfa Mobilya Haberleri Kelebek mobilyada kdv indirimi