SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012

istanbul-mobilya-fuari-imob-2012Mobilya sektörünün en büyük fuarlarından birisi olan istanbul mobilya fuarı imob 2012 için hazırlıklar başladı.

İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012

 

Buyıl 8 cisi yapılacak olan ve dünyanın en büyük mobilya fuarları arasında yer alan İMOB, 31 Ocak – 04 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirilecek.Mobilya Sektör profesyonellerini bir araya getirecek olan fuar, 2011 yılında ziyaretçi ve iş potansiyeli açısından yakaladığı başarıyı 2012’de arttırarak sürdürmeyi hedefliyor.

Mobilya’da her yıl en yeni ve en özgün tasarımları bir araya getiren istanbul mobilya fuarı ismob 2012 , dünyanın dört bir yanından alıcıları Türk mobilya firmaları ile buluşturuyor. 2011 yılında yurt dışından yoğun ilgi gören fuar, 2012 yılında yurt dışı ziyaretçi sayısını daha da arttırarak mobilya ihracatına ve marka gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor. Fuarı alım heyetlerinin yanı sıra Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Özbekistan, Rusya, Suriye, Ukrayna ve Yunanistan’dan da pek çok alıcı grubunun ziyaret etmesi bekleniyor. 
İMOB 2012’in katılımcı profilinde modern ve avangart mobilya, modüler mobilya, klasik ve neo-klasik mobilya, oturma grupları, bebek, çocuk ve genç mobilyaları, yatak odası, yataklar, tek kullanılan mobilyalar ve aksesuarlar yer alıyor. Ziyaretçi profilini ise mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya yan sanayi üreticileri başta olmak üzere mobilya sektörü ile ilgili tüm profesyoneller oluşturuyorBenzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2012