SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ankara siteler esnafı mevlüt okuttu

siteler-esnafi-mevlut-okuttuAnkara siteler esnafı mevlüt okuttu..Ankara'nın mobilya merkezi Siteler'deki camilerde geçtiğimiz hafta

 

cuma Namazı öncesi Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası, Ankara Marangozlar Odası, Ankara Döşemeciler Odası mevlit okuttu.

Ankara siteler esnafı mevlüt okuttu

Sitelerdeki bulunan esnafın işlerinin hareketlenmesi ve bereketlenmesi, Siteler ticaretinin canlanması ve her türlü olumsuz durumların ortadan kalkması için planlanan ve tüm hazırlıkları tamamlanan mevlide tüm esnaf davet edildi.Siteler yönetimi adına konuya ilişkin bir açıklama yapan Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, "Bolluk ve Bereketin bol olması için yapılan bu girişimin memnunlukla karşılandı.

Esnafımız bu durumdan çok mutlu. Hayır, dua etmenin nimetinin çok iyi bilen esnafımızın bu özel günde camilerimize akın edeceği bir gerçek.

Siteler esnafı olarak bizim maddi kazanç arayışının dışında manevi değerlere de sarılmamızın bu bir göstergesidir. Herkesi mevlidimüze bekliyoruz." dediBenzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Ankara siteler esnafı mevlüt okuttu