SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

2012 mobilya trendi belli oldu

2012-mobilya-trendi2012 mobilya trendi belli oldu,Mobilyada 2012'nin dekorasyon trendleri açıklandı. Gelecek senenin mobilya modasında

1960 esintilerinin olacağını belirten Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, şunları kaydetti: 

 

"İngiliz ve Fransız karışımıyla nostaljik hatların kendine özgü yorumlanmış şekli 2012'nin mobilya trendini yansıtacak. Diğer senelere oranla doğallık ve rahatlık ön planda olacak. Vintage aksesuarları bu sene de görmek mümkün fakat doğallıktan yana olanlar daha sade tasarımları tercih edecek." 
Özçelik, tüketicilerin taleplerine bağlı olarak bireye özel üretimin artıracaklarını da vurguladı. 
Son dönemlerde tüketicilerin kendi ruh hallerini ortaya koyan mobilyalara rağbet ettiklerini dile getiren Özçelik, "Bu sebeple istenilen ürünlerin üretimini yapan firmalar ön plana çıkacak. El yapımı mobilya yapan butik firmalara talebin de arttığı bir sene olacak." dedi.Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri 2012 mobilya trendi belli oldu