SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Yılın girişimcisi ödülü doğtaş mobilyanın

dogtas-mobilyaYılın girişimcisi ödülü doğtaş mobilyanın.Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan “Yılın Girişimcisi” seçildi.

 

Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla sektörünün öncü markalarından Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü.
Davut Doğan, ödülünü 24 Aralık Cumartesi akşamı ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen törende aldı.  
Davut Doğan ödülle ilgili olarak, “Geçtiğimiz Mart ayında ODTÜ Girişimcilik Günleri'nde bir konferans vermiştim. Puantörlükten yönetim kurulu başkanlığına uzanan başarımı ve Doğtaş markasının kuruluş hikâyesini paylaşmıştım. Konuşmam öğrenci ve öğretim görevlilerinden büyük ilgi görmüştü. Şimdi ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından bu ödüle layık görüldüm, çok mutlu ve gururluyum. Girişimci, hayalini gerçeğe dönüştürmüş kişidir. Ben de birçok hayalimi gerçekleştirdim. Umarım siz de hayallerinize kavuşursunuz.” dedi.

Doğtaş Hakkında
1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş Mobilya, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, TS, ISO 9000, E-1 gibi sistem belgelerine de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya, bugün 100’ü aşkın mağazası ile yurt içinde 130 satış noktası, yurt dışında 65 ülke ihracatı ve 92 mağazası ile büyümeye devam etmektedir. Doğtaş, Capital dergisinin 2011 yılı Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması sonucuna göre sektörünün en beğenilen birinci şirketi seçilmiştir.Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Yılın girişimcisi ödülü doğtaş mobilyanın