SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Köşkün mobilyaları yozgat'tan

bambu-mobilyalarCumhurbaşkanlığı köşkünün mobilyaları yozgattan geliyor.Mobilyanın başkenti olan ankarada üretim tesisi olmadığı için endonezyadan ithal edilen bambulardan yapılan mobilyalar yozgattan gelmekte.

 

 

 

Köşkün mobilyaları yozgat'tan

 

kosk-mobilya

Yozgat akdağmadeni ilçesinde bulunan erciyas bambu  mobilya fabrikasında üretilen bambu mobilyalar ünlü simaların ve üst düzey bürokratların evlerini süslüyor.

Özellikle sahil bölgelerinde kullanılan bambu mobilyalar son yıllarda ülkenin herbölgesinde kullanılmaya ve rağbet görmeye başladı bambu mobilya kullanan birkaç ünlü başbakan yardımcısı bülent arınç ve bekir bozdağ cumhurbaşkanlığı köşkü endonezyadan ithal edilen bambularla yapılan mobilyaları kullanmakta..

Kullanışlı görsel ve dayanıklı olan bambu mobilyalar fiyatlarıda diğer mobilyalara göre daha pahalı eğer sizinde bu mobilyaları alıcak paranız varsa bambu mobilya çeşitlerini inceleyebilirsinizBenzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Köşkün mobilyaları yozgat'tan