SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Mobilya alacaklara müjde

2012-mobilya-modelleriYakın zamanda mobilyalarını yenilemeyi düşünenlere ve evlenecek çiftlere büyük fırsat. Siteler mobilya mağazaları, üye olan herkese %25 indirim imkanı sağlıyor.

 


Kısa sürede Ankara Mobilya Markalarının elektronik satış portalı haline gelen sitelermobilyamağazaları.com farklı kampanyalarla mobilya dünyasında ilklere imza atmaya devam ediyor.

Evleneceklerin ve mobilyalarını yenileyeceklerin gözde alışveriş sitesi olarak kabul edilen sitelermobilyamağazaları.com, startını verdiği bu kampanyayla çok konuşulacağa benziyor.

ankara-klasikmobilya-siteler
Daha önce siteler mobilya mağazalarına üye olan ilk beş yüz kişi %25 indirim çeki kazanıyor’ şeklinde başlattıkları kampanyanın olumlu netice verdiğini belirten Coyak Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Mustafa Yılmaz, bu kampanyayı yeniden başlattıklarını ve 2012’de sitelermobilyamağazaları.com’a üye olan herkese %25 indirim çeki hediye edeceklerini söyledi. 

e-ticaret sitesine Genel Koordinatörlük yapan mustafa yılmaz, “sitelermobilyamağazaları.com diğer e-ticaret sitelerimize nazaran çok genç bir site olmasına rağmen, kısa zamanda sosyal medyanın her alanından sıkı şekilde takip edilen bir site haline dönüştü. Biz de bu dönüşümü takipçilerimiz açısından farklı bir boyuta taşımak için bu hediye kampanyasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

ankara-klasikmobilya-siteler1

 

Kampanyalarımızın devamı gelecektir. Böylelikle, sektörümüzün farklı bir yönüne de yeni bir pencere açmış olacağız. sitelermobilyamağazaları.com, genç, dinamik ve sektöre omuz veren yapısıyla, ülkemizin en önemli ve lokomotif sektörünü de sanal dünyanın yıldızı yapacak bir çalışmaya imza atarak, yeniliklerin öncüsü olacaktır” dedi.%25 indirim çeki kazanmak için www.sitelermobilyamağazaları.com a 2014 de üye olun.

TÜRKİYE’NİN DÖRTBİR YANINA Ankara MOBİLYASI SATTIK


Mustafa yılmaz  ''sitemizden şimdiye kadar mobilya satışı yaptığımız yüzlerce müşterimizin övgüleri bizi onurlandırmakla kalmayıp sanal pazarda mobilya alınıp satılabileceğini en iyi şekilde gösterdi. E- ticaret sitelerimizde biz satarak kazanırken yüzlerce müşterimiz mobilyalarını neredeyse %50’lere varan karlılıkla almış oldular dedi.

Sitelermobilyamağazaları.com’da da, Mobilya modasına yön veren seçkin markaları ve son trendleri concept çerçevesinde sunanarak onlarca marka ve yüzlerce modeli bir tık ile müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz. sitelermobilyamağazaları, uzman kadrosu ve mutlu müşteri anlayışıyla tam bir alışveriş merkezi.
Mobilya modasına yön veren seçkin markaların yer aldığı, son trendleri concept çerçevesinde sunan sitelermobilyamağazaları, uzman kadrosu ve mutlu müşteri anlayışıyla tam bir ‘Online Mobilya Alışveriş Merkezi’ haline geliyor.
Tutkuyla bağlı olduğunuz evinize yaşam tarzınızı yansıtacak modanın son trendlerini taşımak artık daha kolay. Tüm bunların yanında kampanyalı ürünler ve ekstra hediye seçenekleri ile ücretsiz kargo imkanını siteler mobilya mağazaların da bulacaksınız şeklinde konuştu.Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Mobilya alacaklara müjde