SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Mobilyası Markalaşıyor

siteler mobilyası

Siteler Mobilyası Markalaşıyor.. Mobilyada yeniliklerin öncüsü siteler mobilyası markalaşma yolunda yeni adımlar atıyor.Türkiyenin önde gelen mobilya merkezi siteler mobilya bilinir ve tercih edilir bir marka olma çalışmalarına devam ediyor.

Ankara da faaliyet gösteren siteler mobilyası pazarlama ve satış müdürü yakup karataş 2012 yılı içerisinde üretimini yapacakları yeni model yemek odası takımı, yatak odası takımı, kanepe, oturma grubu, baza ve düğün paketleri ile ilgili olarak patent ve marka başvurusu yapacaklarını belirtti.

Siteler mobilyası yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı markalarından biri olmayı başardı. “Kaliteli ürün” & “Kaliteli hizmet” prensibinden vazgeçmeden müşterilerine en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen siteler mobilyası yeni kampanyalar yapmaya hazırlandığını da belirtti..
siteler mobilya ankara
Kalite ödüllü mobilya markası siteler mobilyanın pazarlama müdürü, geniş ürün yelpazesini internet ortamına taşıyarak yurt içi ve yurt dışına online mobilya satışı yapmayı hedeflediklerini ve bu alanda çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
 
Unutmayın sizde kaliteli ve ucuz mobilya almak istiyorsanız Mobilya sitelerden alınır


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Mobilyası Markalaşıyor