SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ankara Siteler'de Korkutan Yangın

ankara sitelerde yangın

Ankara Siteler'de Korkutan Yangın.Türkiye'nin mobilya merkezi Ankara Siteler'de bulunan mobilya imalat ve üretemi yapan  bir atölyede akşam saatlerinde çıkan yangında
 can kaybı yaşanmazken 20 işyerinde büyük çapta maddi hasar meydana geldi.
 
Olay, Altındağ, Siteler, Çamlıtepe Caddesi'nde gece saatlerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 5 katlı mobilya atölyesinin çatı katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını gören çevredeki vatandaşlar, durumu hemen polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi.
 
Ramazanın son günlerinde çıkan yangında büyük maddi hasar oluştu.3 saatte kontrol altına alınabilen ve korku dolu anların yaşanmasına neden olan yangında ölen ya da yaralanan olmazken işyerlerinde büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Polis ve itfaiye ekipleri yangının çıkış nedenini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.
 
ankara siteler mobilya,siteler mobilya yangın,ankara sitelerde yangın


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Ankara Siteler'de Korkutan Yangın