SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Mobilya’dan Alışveriş Festivali’ne Destek

siteler mobilya festivali

Siteler Mobilya’dan Alışveriş Festivali’ne Destek Başkent Ankara da bu yıl ilki düzenlenecek olan Shopping Fest (Alışveriş Festivali) organizasyonuna Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası, “tam destek” kararı aldı.
 
Festival tanıtım broşüründe siteler mobilya hakkında bilgilere yer verilmemesinin büyük eksiklik olduğunu belirten yetkililer alışveriş festivali ankaraya renk getirecektir biz siteler mobilya mağazaları olarak festivalde yerimizi alacağız dedi.
Siteler mobilyası nın Ankara ve Türkiye için büyük bir marka olmasına rağmen iyi bir tanıtım yapılmadığını ve yeterli ilgiyi görmediğini söyleyen yetkililer.Eğer festivale dahil edilirsek mobilya fiyatlarında yüzde 20 -30 gibi indirimler yaparak mobilya üreticileri ile tüketicileri karşılaştırmayı istediklerini söyledi.
 
Siteler mobilya firmalarının yetkileri 9-29 haziran tarihlerinde yapılacak olan alışveriş festivali ile ilgili olarak festival tertip komitesinden davet beklediklerini söyledi.
 
Ankara Valiliği, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Ankara Ticaret Odası ile sivil toplum kuruluşlarının birlikte hazırladığı bu festival için meslek odaları yönetimleri de proje destekleme çalışmalarına başladı


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Mobilya’dan Alışveriş Festivali’ne Destek