SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Mobilya Fuarı

ankara siteler mobilya fuarı

Türkiyenin en büyük mobilya üretim merkezi olan siteler mobilya mağazalarını ve mobilya firmalarını tanıtım amacıyla düzenlenen fuar bilgilerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
Siteler mobilya fuarı ankara altınpark fuar merkezinde yıl içinde düzenlenmektedir.Siteler mobilya fuarı hem ankara ekonomisine hemde mobilya sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır.
 
200 e yakın mobilya mağazasınn katılacağı Siteler mobilya fuarında değişik firmaların yatak odası,yemek odası,yatak,baza,oturma grupları,klasik ve modern mobilya modellerini ve mobilya fiyatlarını inceleyebilir ve mobilya satın alabilirsiniz
 
Siteler mobilya fuarı 4 - 8 Nian 2012 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odası Fuar ve Kongre merkezinde düzenlenmektedir.Siteler mobilya fuarını ziyaretçiler ücretsiz olarak gezebilmektedir ayrıca mobilya fuar alanında dağıtılacak olan mobilya kataloğunda fuara katılan firmaların ürünleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır.
 
Siteler mobilya fuarına katılan ziyaretçi profili şu şekildedir
-Mobilya Magazaları
-Mobilya Toptancıları
-Mobilya İthalatçılar
-Mobilya İhracatçılar
-Mimar ve Dekoratörler
-İnşaat ve Taahhüt Firmaları
 Ayrıca fuara çok sayıda yabancı mobilya firmasıda temsilci göndermektedir.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler Mobilya Fuarı