SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Büyükşehirden siteler mobilya mağazalarına rötuş

Ankara büyükşehir belediyesi siteler ankara mobilya mağazalarının bulunduğu caddenin samsun yoluna bakan tarafındaki cepheleri yenilemek için kolları sıvadı..

Siteler mobilya mağazalarına rötuş

Siteler mobilya için fırsat gibi görünsede yapılacak harcamaların maliyeti ile elde edeceği getiri arasında hiçbir bağlantı olmadığı kesin. Caddeye bakan bina duvarlarına harcanacak bu paraların siteler mobilya için hiçbir faydası olmadığını düşünen mobilya firmaları temsilcileri siteler mobilyasının daha büyük problemleri varken gereksiz olan bu projenin rafa kaldırılmasını istediler..
Dünyanın en kaliteli mobilyalarını üreten siteler mobilyanın eski itibarını kaybettiğini bildiren yetkililer Ankara’da Türkiye’nin en büyük ve en iyi mobilya sektörü var. Buna rağmen esnaf zor ve sıkıntılı günler geçiriyor. Daha köklü çözümler de bekliyoruz. Yeni bir görüntü kazanan Siteler’de sosyal donatı ve mesleki eğitim açısında dan önemli gelişmeler kaydedebilirsek o zaman yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada Siteler mobilyası hak ettiği değer ve önemi kazanacaktır dedi.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Büyükşehirden siteler mobilya mağazalarına rötuş