SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Ankara mobilya mağazaları

ankara mobilya mağazaları

Türkiyedeki mobilya imalat üretim ve satış merkezlerinin sayısı toplamda bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Belli başlı mobilya merkezleri istanbul, bursa, inegöl ve ankara'da bulunmaktadır.

 Ankara mobilya mağazaları

Bu makalemizde ankara mobilya mağazaları hakkında  bazı aydınlatıcı bilgileri vermeye 
çalışacağız.Ankara mobilyası deyince ilk akla gelen yer siteler mobilya mağazalarının yoğun şekilde bulunduğu bölgedir.Siteler bölgesinde irili ufaklı çok sayıda mobilya imalat  atölyesinin yanısıra büyük ölçekli tesislerde bulunmaktadır.
 
Bu bölgede bulunan tesislerde üretilen değişik kalite ve modeldeki mobilyalar hem iç pazar hemde yurtdışına ihraç edilmektedir ve ülke ekonomisine büyük katma değer sağlamaktadır.
 
Ankara mobilya mağazalarının yoğun şekilde kümelendiği bölge olan siteler son 50 yılda güç kazanmak ve dünyada marka olabilme yarışında son derece başarısız olmuş ve markalaşma 
sürecini tamamlayamamıştır.
Gelişen teknolojiye ayak uydurmakta zorlanan ve müşteri memnuniyetini sağlamakta sıkıntılar yaşayan ankara mobilya mağazaları önümüzdeki yıllarda yapacağı yeni yatırımlarla yeniden mobilya sektöründe söz sahibi olmayı amaçlamaktadır.
 
Başkent Ankara'nın ekonomisinede büyük katkılar sağlayan ve binlerce kişiye istihdam yaratan siteler mobilya mağazaları 2012 yılında uluslararası ve ülke çapında yapılan mobilya fuarlarına katılarak eskiden olduğu gibi adını yeniden tüm dünyaya duyurma çabasındadır.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Ankara mobilya mağazaları