SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Siteler Mobilya

Mobilyanın kalbi sayılan Siteler Ankara mobilyacılar sitesi ile ilgili haber, kampanya, duyuru ve makalelerin yayınlandığı web sitemizde çok sayıda mobilya üreticisinin adres telefon ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Kayıtlardaki eksik yanlış ya da hatalı bilgilerin düzeltilmesi yada web sitemizden kaldırılmasını isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler mobilya İndirim Kampanyası

siteler mobilya indirim kampanyası

Özgün tasarımları ve modern üretim teknikleriyle sıra dışı mobilyanın adresi siteler mobilya, en çok tercih edilen ürünlerinde 1000 TL ye varan indirim kampanyası başlattı.

 
Her mağazasını hedef kitlesinin beklentilerine göre düzenleyen siteler mobilya, bu kez de alışveriş sırasında dinlenmek isteyen müşterilerine çay,kahve ve tatlı ikram ediyor. Ödüllü tasarımların da yer aldığı kampanya ürünleri kaçırmamanızı öneriyoruz
 
Mobilya alışverişini de keyifli hale getiren siteler mobilya, bu kampanya ile kaliteli ve özel tasarım ürünü mobilyalara çok daha fazla kişinin ulaşmasını sağlayacak.
 
1 Eylül'de başlayan kampanya Yatak odası, yemek odası, oturma grubu, yaşam ünitesi,oturma grupları,ve köşe takımlarında geçerli olacak.Siteler mobilyadan başka bir yenilikte standart modellerin yanı sıra müşterinin beğeni ve keyfine göre özel sipariş mobilyalar yapacak.
 
Siteler mobilya, evinde kalite ve özgünlük arayan tüm tüketicileri siteler mobilya mağazalarına kahve içmeye bekliyor… Sizde yılın bu en avantajlı mobilya kampanyasını kaçırmak istemiyorsanız siteler mobilya mağazalarına gelmekte geç kalmayın.


Benzer Yazılar:
Yeni Haberer:
Eski Yazılar:

Anasayfa Mobilya Haberleri Siteler mobilya İndirim Kampanyası