SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Mobilya Mağazaları

Berk Mobilya Dekorasyon

Berk Mobilya Dekorasyon
Harita Adres: Siteler Karpuzlu 1 Cadde Sokak No:15

1998 Yılında kurulmuş olan firmamız özel mobilya imalatı ile işe başlamıştır, bugün mimar ve iç mimarlarla ortak olarak projelerini kaliteli ve sor
unsuz bir biçimde çalışmaktadir.
Mimari bürolara yada inşaat şirketlerine ait mobilya projeleri ölcü ve malzemesine göre titiz bir üretim süreciyle imal edilerek istenilen mekanlara montajı yapılarak teslim edilmektedir.
Berk Mobilya, başta Ankara olmak üzere ülkemizin birçok şehrinde mobilya projelerinde çalışmıştır.Konut,villa,ofis,otel,cafe,bar,restaurant,showroom,mağaza vb. tüm mekanlar için bilgi birikim ve tecrübesini ortaya koymaktadir.
Mutfak,banyo,Kapı,antre dolapları,giyinme dolapları,gardolap,yatak odası,çocuk odası,ofis mobilyaları ve kütüphaneler....Her türlü klasik veya  modern tüm mobilyalar,üretimimiz dahilindedir.
Özel üretim yapan firmamız gerektiginde projelendirme hizmetide verebilmektedir.

 

● Banyo Dolabı ● Modüler Banyo Dolabı ● Gömme Dolap ● Ofis - Büro Dekorasyonu ● Otel - Motel Dekorasyonu ● Proje Bazında Özel Dekorasyon ● Ray Dolap ● Restoran - Bar - Cafe Dekorasyon ● Villa Dekorasyonu ● Ahşap Doğrama ● Ahşap Kapı ● Ahşap Merdiven Sistemleri ● Ahşap Panjur ● Ahşap Pencere ● Panel Kapı ● Mutfak Dolabı ● Mutfak Köşesi ● Mutfak Masası ● Mutfak Sandalyesi


  
RSS Feeds