SMLOGO 

Ankara gergi tavan kampanya

Siteler Mobilya Reklam Alanı

Siteler Ankara Mobilya Mağazaları

 

REKLAMUygun fiyat ve kaliteli mobilya almak isteyenlerin ilk tercih ettiği yer olan Ankara siteler mobilya mağazaları  firma yada ürünleriniz ile ilgili haber,duyuru, reklam ve kampanya bilgilerini burada yayınlamak ister misiniz? 

 

Firm Kayıtları


rabitaparke

Siteler Mobilya Mağazaları

Gümüş Parke

Gümüş Parke
Adres: Sırma Sokak No:9 Siteler Ankara

GÜMÜŞ PARKE Ankara / Dikmende ticaret hayatına ahşap, klasik ve rabıta parke satışıyla başlamıştır. İlerleyen yıllarda değişik alternatiflerin çıkmasıyla ürün yelpazesine lamine ve laminat parkeyide eklemiştir Gümüş Parke 2002 yılının kasım ayında siteler / sırma sokak'a şubesini açmıştır.

Şubenin açıldığı sene (2002) Türkiyenin önde gelen Hdf - Mdf firmalarından Kastamonu Entegrenin bünyesinde bulunan Floorpan laminat parkenin İç Anadolu Bölge Bayisi olmuştur. Daha bayiliğinin ilk yılında Türkiye çapında satış ikincisi olmuştur.Gümüş Parke Floorpan laminat parkenin Türkiye çapında son beş yıl (2003-2004-2005-2006-2007) satış birincisidir. 2008 yılının ilk 6 aylık verilerine göre satış birinciliği devam etmektedir. Gümüş Parke Dikmen ve Siteler mağazaları ile zemin döşemelerindeki bütün ahşap ve laminat taleplerinize karşılık vermektedir. Gümüş Parke olarak prensibimiz sizlere kaliteden ve özveriden ödün vermeden uzun yıllar siz değerli müşterilerimize aynı hızla devam etmektedir.


  
RSS Feeds